MENU

 • Zapisy na dyżur świąteczny

  Uprzejmie prosimy wszystkich pracujących Rodziców, którzy potrzebują zapewnić opiekę dzieciom 

  od 27 grudnia 2017 r. do 29 grudnia 2017 r. o wpisanie się na wystawioną w holu listę.

  Zapisów prosimy dokonać do 21 grudnia (czwartek) do godziny 12:00 po w/w terminie, ze względów organizacyjnych, zgłoszenia nie będą przyjmowane.

   

  Informacja ta jest konieczna do zorganizowania żywienia i opieki dla dzieci zapisanych.

   

   

 • Kiermasz Bożonarodzeniowy

  Wszyscy czekamy na Pierwszą Gwiazdkę i Wigilijną Kolację - odświętnie udekorujemy nasze domy, zasiądziemy do pięknie przystrojonych stołów i postaramy się sprawić radość naszym bliskim.

  Może Nam w tym pomóc organizowany w naszym przedszkolu Kiermasz Bożonarodzeniowy - odbędzie się on 14 grudnia (tj. czwartek) w godzinach  14: 30 - 17:00.

  Wszystkie sprzedawane ozdoby zostały własnoręcznie wykonane przez pracowników naszego przedszkola, a środki uzyskane z kiermaszu przeznaczone będą na zakup rzutnika do przedszkola.

   

 • POMAGANIE PRZEZ UBRANIE

  Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w Projekcie POMAGANIE PRZEZ UBRANIE organizowanym przez firmę 3R RECYCLING SOLUTIONS przy współpracy z Fundacją AKOGO Ewy Błaszczyk.

  Prosimy o przekazywanie niepotrzebnych ubrań i wrzucanie ich do pojemnika umieszczonego w holu przedszkola (ubrania muszą spełniać kryteria wymienione na plakacie informacyjnym).

  Zebrane środki będą przekazane na zakup stymulatorów, które pobudzą układ nerwowy i zwiększą szanse pacjentów na wybudzenie ze śpiączki.

 • 21.11.2017

      W dniach 20 listopada - 1 grudnia 2017 r. Przedszkole Publiczne Nr 11 ogłasza zapytanie ofertowe dotyczące artykułów spożywczych i środków czystości. Szczegółowe informacje w module Zamówienia publiczne

 • Gratulacje dla zwycięzców!

   

  Miło nam poinformować, że dzieci z grupy VI zostały laureatami nagrody specjalnej GRAND PRIX przyznanej za najlepszy występ na XII Dziecięcym Festiwalu Marynistycznym - Rzeszowski Żagielek 2017.

  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 • Informacja Państwowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej

   

  Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie informuje o wzmożonej zachorowalności na wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW A) na terenie województwa podkarpackiego w zwiąku z tym prosi o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej oraz higieny przyrządzanych i spożywanych posiłków.

  PLAKAT INFORMACYJNY WZW A

  Ponadto PSSE prosi o podjęcie działań zmierzających do zapobiegania ostatnim przypadkom zasłabnięć wśród dzieci i młodzieży podczas zajęć szkolnych i zebrań okolicznościowych (wietrzenie sal przed rozpoczęciem zajęć, zapewnienie stałego dopływu powietrza poprzez otwarte okno lub włączoną wentylację mechaniczną).

  INFORMACJA

  INFORMACJA O WZW A

 • Ważne - higiena i czystość !

  Uprzejmie prosimy Rodziców o przestrzeganie zasad higieny osobistej swoich dzieci.

  Szczególnie prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.

   

 •  

  W roku szkolnym 2017/2018 dzieci będą ubezpieczane w InterRisk TU S.A Vienna Insurance Group na kwotę 18 000 zł

  Składkę roczną w wysokości 45 zł należy wpłacać w administracji przedszkola w terminie do 29 września 2017 roku

  Ogólne Warunkami Ubezpieczenia grupowego EDU PLUS oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej dostępne są na stronie internetowej Przedszkola.

   

                                Dyrektor - Elżbieta Krzyśko

 • Spotkania biblioteczne

  Dzieci z grupy VI, VII i VIII będą uczestniczyły w comiesięcznych spotkaniach w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia Nr 2 przy ul. A. Fredry 5.

  Każdy przedszkolak uczęszcza na spotkania, by na zakończenie mógł zostać pełnoprawnym właścicielem karty bibliotecznej, wypożyczać i czytać książki. Raz w miesiącu dzieci udają się ze swoimi nauczycielkami - do biblioteki, tam uczestniczą w lekcji bibliotecznej. Pani bibliotekarka zawsze czeka na dzieci z bardzo ciekawymi zajęciami bibliotecznymi, które wprowadzają przedszkolaki w piękny świat literatury. W czasie tych spotkań dzieci słuchają bajek, wierszy i opowiadań, biorą udział w różnorodnych zabawach ruchowych i dydaktycznych, rozwiązują zagadki, kolorują, a także występują z własnym repertuarem. Zawsze na zakończenie wypożyczają kilka książek, które panie czytają dzieciom w przedszkolu.

   

 • Spotkanie z rodzicami

  Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 7 września (czwartek) o godzinie 17:00.

   

 • Karty do czytników

  W roku szkolnym 2017/2018 w naszym przedszkolu będzie nadal obowiązywał elektroniczny system rejestracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu, czyli ewidencja wejść i wyjść za pomocą karty zbliżeniowej lub kodu PIN. W związku z tym prosimy Rodziców dzieci nowych, jeśli jeszcze nie odebrali kart o zgłoszenie się w administracji przedszkola. Kartę ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu odbijamy codziennie po oddaniu dziecka pod opiekę nauczyciela i  po odebraniu dziecka od nauczyciela.

   

 • Informacja dla rodziców

  Uprzejmie informujemy, że nowy rok szkolny w przedszkolu rozpoczyna się 1 września (piątek).

  W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego, bardzo prosimy o przygotowanie zmiennego obuwia dla wszystkich dzieci oraz piżamek dla dzieci z grup: I, II, III (w podpisanym woreczku ściąganym sznurkiem).

  Dzieci (szczególnie młodsze) powinny mieć również ubrania na zmianę - pozostawione w woreczku w szatni na wyznaczonym miejscu.

   

 • Wakacje 2017

  Są chwile, które w pamięci zostają,
  I cho
  ć czas szybko płynie, to one nie przemijają.

  Z okazji rozpoczynających się wakacji i końca roku przedszkolnego
  składam wszystkim te życzenia:

  Wesołych, słonecznych, spokojnych, bezpiecznych
  i  pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji,
  miłego wypoczynku  i uśmiechu na co dzień 
  oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

  Dyrektor wraz z Gronem Pedagogicznym

 • Pożegnanie starszaków

  Uprzejmie informujemy, że w czwartek - 29 czerwca o godzinie 10: 30 odbędzie się w naszym przedszkolu pożegnanie starszaków z grup V, VII, VIII przez dzieci z młodszych grup IV i VI. Jest to impreza wewnętrzna, przeznaczona dla dzieci.

   

 • Dni Osiedla Pobitno

   

  W niedzielę - 25 czerwca dzieci z grupy I, IV, VII i VIII wystąpią w programie artystycznym "Roztańczona Jedenastka" w ramach Dni Osiedla Pobitno. Impreza plenerowa odbędzie się na parkingu przy ul. Kurpiowskiej - planowe rozpoczęcie występów godzina 16:15.

   

 • Wycieczka do Głogowa Małopolskiego

   

   

  Uprzejmie informujemy, że dnia 13 czerwca (tj. we wtorek) dzieci z grupy I, II, III, IV, VI, VII i VIII wyjeżdżają na wycieczkę autokarową do ośrodka NTB ACTIV CLUB w Głogowie Małopolskim. Na dzieci czeka tam szereg atrakcyjnych konkursów, zabaw plenerowych oraz lekcja gry w golfa. Planowany wyjazd o godzinie 9:00, a powrót około godziny 13:00.  

  Prosimy Rodziców o nakrycia głowy dla dzieci,odpowiedni strój oraz w razie potrzeby podanie dzieciom leków pozwalających na spokojne pokonanie trasy autokarem.

 • ,,Przedszkolaki miastu"

       W poniedziałek 12 czerwca dzieci z grupy VI biorą udział w PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNYM ,,PRZEDSZKOLAKI MIASTU"  na rzeszowskim  Rynku.

  Dzieci wyjeżdżają autokarem o godz.11.30, planowany powrót około godz. 13.30

 • Dni Osiedla Wilkowyja

    W niedzielę 11 czerwca o godz. 14.00 dzieci z grup II, III, V i VI wystąpią w programie artystycznym ,,Roztańczona jedenastka" w ramach ,,DNI OSIEDLA WILKOWYJA"  - plac przy klasztorze Sióstr Karmelitanek na ul. Mazowieckiej.

  Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału dzieci do najbliższego piątku. 

 • Pokaz Straży Pożarnej

  W środę (7 czerwca) o godzinie 10 :00 na przedszkolnym parkingu odbędzie się pokaz Straży Pożarnej, w którym wezmą udział dzieci z wszystkich grup.

   

 • Przedstawienie "Puchatek i przyjaciele"

  W piątek - 2 czerwca dzieci z grup IV, V, VI, VII i VIII wyjeżdżają na spektakl "Puchatek i przyjaciele" w wykonaniu młodych adeptów Akademii Aktorskiej Artysta. Przedstawienie odbędzie się o godzinie 11:00 w G2A Arena w Jasionce, k. Rzeszowa. Wyjazd autokarem o 10:15, planowany powrót około 13:15.

   

strona:

Ogłoszenia

Kontakt

 • Przedszkole Publiczne Nr 11
  35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19
 • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62
  KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64
  DYREKTOR (17) 748 32 65
  FAX (17) 748 32 68

Galeria zdjęć