• Nasze przedszkole

• Przegląd taneczny 2018

•     VIII Międzyprzedszkolny Przegląd Taneczny „Na Wakacje”

Przedszkole Publiczne Nr 11 w Rzeszowie zaprasza wszystkie Przedszkola do wzięcia udziału w kolejnym już VIII przeglądzie tanecznym. Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich grup wiekowych 3-6 lat, lubiących tańczyć i występować na scenie. Zapraszamy do prezentowania układów choreograficznych lub piosenek ruchowo-tanecznych o tematyce wakacyjnej.

Cele przeglądu:

• prezentacja umiejętności tanecznych dzieci,
            • popularyzowanie wśród dzieci tańca, jako formy aktywności przejawiającej się w określonej formie ruchowej,
            • integracja dzieci z różnych Przedszkoli z Rzeszowa, nawiązanie współpracy między placówkami,
            • rozbudzenie zainteresowania tańcem.

Organizator przeglądu:

Przedszkole Publiczne Nr 11
            ul. Mazurska 19; 35-620 Rzeszów
            e-mail: pp11@res.pl

Czas trwania prezentacji:

W przeglądzie może brać udział tylko jedna grupa z przedszkola. Każda grupa przedszkolna prezentuje jeden układ choreograficzny, nie przekraczający 5 minut.

Sprawy organizacyjne:

• w trakcie przeglądu uczestnicy przebywają pod opieką swoich nauczycieli
            • kartę zgłoszeniową potwierdzającą udział w przeglądzie oraz nagranie w formacie mp3 należy przesłać na adres e-mail: annaszer@wp.pl do p. Anny Szeremeta do dnia 29.05.2018r.
            • wszelkich informacji udziela osoba odpowiedzialna za przegląd – Anna Szeremeta, tel. 609367340
            • szczegółowy program przeglądu dostępny będzie na stronie PP 11 od dnia 31.05.2018r. oraz otrzymają go zainteresowani Państwo drogą e-mailową.
            • każda grupa przedszkolna biorąca udział w przeglądzie otrzymuje dyplomy pamiątkowe oraz drobne upominki.
            • w trakcie przeglądu gościnnie wystąpi Dziecięcy Zespół Artystyczny „Uśmiech”
            • przegląd odbędzie się 06 czerwca 2018r. (tj. środa) w godz. 9.30 - 12.10 w Instytucie Teologiczno-Pastoralnym im. św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie, ul. Witolda 11a wg wcześniej ustalonej kolejności.