• Nasze przedszkole

     • Informacje ogólne

     •  

                         

           Witamy na stronie Przedszkola Publicznego nr 11 w Rzeszowie. Na początek kilka słów o nas: istniejemy od 1 października 1993 r, mieścimy się w wolnostojącym budynku 2 kondygnacyjnym przy ulicy Mazurskiej 19 na osiedlu Pobitno. Jest on ogrodzony, strzeżony - monitoring wewnętrzny i zewnętrzny, bogaty w zieleń ogród i plac zabaw. Posiadamy bardzo dobre warunki lokalowe: 8 słonecznych sal zajęć, szatnia, hol do zajęć rytmicznych, salę do zajęć ruchowych, pracownię logopedyczną, kuchnie z pełnym zapleczem gastronomicznym. W przedszkolu zatrudniona jest wykwalifikowana i kreatywna kadra pedagogiczna z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz oddani dzieciom pracownicy obsługi.

      Nauczyciele realizują programy wychowania przedszkolnego, które zgodne są z aktualnie obowiązującą podstawą programową i sami są autorami licznych programów wprowadzających nowatorskie rozwiązania metodyczne. Od kilku lat w przedszkolu prowadzone są na wakacjach tygodniowe zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3-letnich. Nasze przedszkole jest popularyzatorem i liderem działań proekologicznych w środowisku lokalnym. Nauczyciele wspólnie z dziećmi organizują wiele imprez kulturalnych typu pikniki, pasowanie na przedszkolaka, na starszaka, wycieczki z rodzicami oraz inne związane z tradycyjnym kalendarzem.

      Ponadto:
      - Przedszkole należy do Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości”
      - Organizuje kursy i warsztaty dla nauczycieli przedszkoli i szkół z całego województwa,
      - Współpracuje ze środowiskiem lokalnym (Osiedlowy Dom Kultury "Pobitno", Uniwersytet Rzeszowski - praktyki studenckie, Miejska Biblioteka Publiczna),
      - Bierze udział w ogólnopolskiej akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”,
      - Korzysta z dopłat Unii Europejskiej do mleka i jego przetworów.
      MOTTEM naszej pracy z dziećmi są słowa Janusza Korczaka "Dziecko to też człowiek - z mniejszym obszarem doświadczeń, ale z większym potencjałem ciekawości" i my tę dziecięcą ciekawość staramy się jak najlepiej i jak najczęściej zaspakajać. Dlatego w niepowtarzalnej, rodzinnej atmosferze naszego przedszkola, dzieci czują sie jak ryby w wodzie.

       

       Przedszkole jest czynne w godzinach 6:30 - 17:00. Rodzice przyprowadzają swoje pociechy najpóźniej do godz. 8.15 (jeżeli zachodzi potrzeba przyprowadzenia dziecka później należy zgłosić ten fakt dzień wcześniej u nauczycielki w danej grupie). Dzieci mogą być wybierane z przedszkola przez Rodziców, prawnych opiekunów lub osoby upoważnione na stosownym oświadczeniu. Za Przedszkole Rodzice płacą z góry do 10 dnia każdego miesiąca.

      Godziny posiłków:

        8.30 - śniadanie
      10.00 - II śniadanie - deser nabiałowy lub owoc
      11.30 - 12.00 - I danie - zupa
      14.15 - II danie

       


       

           

       

       

       

       

       

  • Kontakt

   • Przedszkole Publiczne Nr 11
   • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62 KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64 DYREKTOR (17) 748 32 65
   • 35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19 Rzeszów Poland
   • Poniedziałek 15.00 - 17.00 Środa 8.00 - 10.00
   • Beściak Marta – mbesciak@pp11.resman.pl Biegaj Dorota - dbiegaj@pp11.resman.pl Bogacka Kinga - kbogacka@pp11.resman.pl Dziedzic Paulina - pdziedzic@pp11.resman.pl Haber Bożena - bhaber@pp11.resman.pl Kisyk Danuta - dkisyk@pp11.resman.pl Kwiek Renata - rkwiek@pp11.resman.pl Kwoka Alicja - akwoka@pp11.resman.pl Pałka Teresa - tpalka@pp11.resman.pl Polak Agata - apolak@pp11.resman.pl Pryk Kamila - kpryk@pp11.resman.pl Szeremeta Anna - aszeremeta@pp11.resman.pl Szeląg Iga - iszelag@pp11.resman.pl Warzybok Maria - mwarzybok@pp11.resman.pl Winczura Klaudia - kwinczura@pp11.resman.pl Wisłowska Alina - awislowska@pp11.resman.pl Tupaj Karolina - kmazur@pp11.resman.pl
   • Monika Majka - mmajka@pp11.resman.pl
 • Galeria zdjęć

   brak danych