• Kontakt

    • Kontakty

        • Nazwa przedszkola
        • Przedszkole Publiczne Nr 11
        • E-mail przedszkola
        • sekretariat@pp11.resman.pl
        • Telefon
        • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62
          KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64
          DYREKTOR (17) 748 32 65
        • Adres przedszkola
        • 35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19
          Rzeszów
          Poland
        • Dyrektor przedszkola przyjmuje strony:
        • Poniedziałek 15.00 - 17.00
          Środa 8.00 - 10.00
        • Nauczyciele - kontakt:
        • Beściak Marta – mbesciak@pp11.resman.pl
          Biegaj Dorota - dbiegaj@pp11.resman.pl
          Bogacka Kinga - kbogacka@pp11.resman.pl
          Dziedzic Paulina - pdziedzic@pp11.resman.pl
          Haber Bożena - bhaber@pp11.resman.pl
          Kisyk Danuta - dkisyk@pp11.resman.pl
          Kwiek Renata - rkwiek@pp11.resman.pl
          Kwoka Alicja - akwoka@pp11.resman.pl
          Pałka Teresa - tpalka@pp11.resman.pl
          Polak Agata - apolak@pp11.resman.pl
          Pryk Kamila - kpryk@pp11.resman.pl
          Szeremeta Anna - aszeremeta@pp11.resman.pl
          Szeląg Iga - iszelag@pp11.resman.pl
          Warzybok Maria - mwarzybok@pp11.resman.pl
          Winczura Klaudia - kwinczura@pp11.resman.pl
          Wisłowska Alina - awislowska@pp11.resman.pl
          Tupaj Karolina - kmazur@pp11.resman.pl
        • Psycholog:
        • Monika Majka - mmajka@pp11.resman.pl
    • Napisz do nas

      Jeśli masz jakieś pytania do naszego przedszkola, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
      wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
    • Kontakt

      • Przedszkole Publiczne Nr 11
      • sekretariat@pp11.resman.pl
      • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62 KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64 DYREKTOR (17) 748 32 65
      • 35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19 Rzeszów Poland
  • Galeria zdjęć

      brak danych