• Projekty

• Zgoda na udział w badaniu

• http://help.edupage.org/ZGODA NA UDZIAŁ W BADANIU

Ja niżej podpisany/a oświadczam, że przeczytałem/am i zrozumiałem/am informacje znajdujące się na odwrocie dotyczące badania pt. „Zastosowanie autorskiego programu aktywizacji ruchowej dla dzieci w wieku przedszkolnym i jego wpływ na postawę ciała oraz podejmowaną aktywność fizyczną.” oraz otrzymałem/am, satysfakcjonujące mnie odpowiedzi na zadane pytania.
            Wyrażam dobrowolnie zgodę na udział mojego dziecka w tym badaniu i jestem świadomy/a, iż w każdej chwili mogę wycofać zgodę na uczestnictwo w dalszej części badania bez podania przyczyny.
            Ponadto wyrażam zgodę na przetwarzanie danych w tym badaniu zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem (Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z 29.08.1997).
            Jeśli wyraża Pan/i zgodę na udział dziecka jedynie w jednym ze składowych projektu proszę o zaznaczenie, na które badania wyraża Pan/i swoją zgodę:
             Ocena wysokości i składu masy ciała
             Ocena postawy ciała
             Obiektywna ocena aktywności fizycznej:
             Ocena sprawności fizycznej dzieci

………………………………..
            Data i podpis rodzica/opiekuna

Jeśli chciał/a by Pan/i otrzymać raport z badania postawy ciała i/lub oceny aktywności fizycznej prosimy o wpisanie drukowanymi literami adresu e-mail na, który zostaną przesłane raporty odnoszące się do Pana/i dziecka
            ……………………………….……………@........…………………..

• sekretariat@pp11.resman.pl
      • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62 KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64 DYREKTOR (17) 748 32 65
      • 35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19 Rzeszów Poland