MENU

MENU

 • Zapisy na zdjęcia

  Uprzejmie  informujemy  wszystkich  Rodziców, iż zdjęcia z Dnia Babci i Dziadka oraz z Balu Karnawałowego wystawione są w segregatorach w szatni przedszkola. Zapisów można dokonywać do dnia 02 marca 2020r. tj. poniedziałek, godz.12.00                                                                                                                      

                                                   Jerzy  Piecuch

   

 • Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego

  Bardzo prosimy o zapoznanie się z poniższymi komunikatami w dwóch linkach dotyczącymi koronawirusa

 • Konkurs na Logo Przedszkola

  Przedszkole ogłasza konkurs na wykonanie LOGO Przedszkola Promującego Zdrowie. Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do aktywnego uczestnictwa w konkursie.

  Warunkiem udziału jest zaprojektowanie najciekawszego logo, które należy przesłać na adres internetowy dyrektor@pp11.resman.pl w  rozdzielczości co najmniej 300 dpi, zapisane w pliku PDF z wykorzystaniem programów: Inkscape, Paint, Adobe, Illustrator.

  Wydrukowane propozycje logo prosimy wrzucić do skrzynki umieszczonej w holu przedszkola. Logo będzie naszym indywidualnym znakiem kojarzącym się ze zdrowym stylem życia oraz naszym przedszkolem.
  Zachęcamy wszystkich do aktywnego działania w przedsięwzięciach proponowanych przez naszą placówkę w związku z udziałem w programie: Przedszkole Promujące Zdrowie. Prace prosimy składać do dnia 29. 02. 2020.

   

   

 • Przypadki Szkarlatyny

  Pragnę poinformować, że w ostatnim czasie otrzymaliśmy zgłoszenie od Rodziców o zachorowaniach dzieci na szkarlatynę. Prosimy o obserwację dzieci i zareagowanie w razie choroby.

  Dyrektor - Elżbieta Krzyśko

   

 • NABÓR

  Informujemy Rodziców, że nabór do przedszkola na kolejny rok szkolny 2020/2021 dla dzieci kontynuujących będzie przeprowadzony w dniach 17-25 lutego 2020r. tylko w wersji papierowej natomiast dla dzieci nowych w dniach 2-16 marca 2020r. - wersja elektroniczna i papierowa. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce REKRUTACJA. Prosimy o dokładne zapoznanie się z ZASADAMI NABORU zamieszczonymi w linku VULKAN Nabór Przedszkola.

  Dyrektor przedszkola - Elżbieta Krzyśko

 • Zaproszenie na Bal Karnawałowy

  Już nadchodzi miły czas, by na BAL szykować nas, który odbędzie się 11 lutego (wtorek) 2020r.

  w naszym Przedszkolu

  godz. 10.00 – 12.00 grupy: młodsze

  godz. 12.00 – 14.00 grupy: starsze

  Biletem wstępu jest ciekawy strój karnawałowy dla każdego dziecka.

   

 • Wycieczka do Fabryki Czekolady

  12 lutego godz. 8.25 dzieci z grup: V i VIII wyjeżdżają do Fabryki Czekolady Coco de mer w Rzeszowie ul Okulickiego 10. Poznają proces powstawania czekoladek, będą uczestniczyć w warsztatach czekoladowych, a także miłą atrakcją będzie skorzystanie ze strefy rozrywki pod okiem animatora. Życzymy im miłych wrażeń!

 • Przedstawienie dla Rodziców gr. VI

  Dzieci z gr. VI zapraszają swoich Rodziców na przedstawienie pt. "Czerwony Kapturek", które odbędzie się w poniedziałek 10 lutego o godz. 15.00. Zapraszamy.

 • Zaproszenie dla Dziadków z gr. VI

  Dzieci z gr. VI wraz z nauczycielami pragną zaprosić Babcię i Dziadka na przedstawienie o "Czerwonym Kapturku", które odbędzie się 7 lutego (tj. piątek) o godz. 13.00.

 • Program MINIATURKI

  Fundacja Rozwoju Umiejętności Społecznych "Frumis" zaprasza dzieci 5 i 6 letnie na zajęcia ruchowe i społeczne wspierające rozwój dziecka w każdy wtorek o godz. 17.15 już od 28 stycznia 2020 r. więcej informacji w podanym pliku  Program MINIATURKI.pdf

 • UWAGA RODZICE!

  Pragnę poinformować, że w ostatnim czasie otrzymaliśmy zgłoszenie od jednego z Rodziców o  zdiagnozowanym zakażeniu owsikami (dziecko ma rodzeństwo w szkole i żłobku).

  Zgodnie z obowiązującymi zasadami informujemy Państwa o zaistniałym fakcie i jednocześnie prosimy o podjęcie następujących działań:

  - obserwacja własnych dzieci;
  - w przypadku niepokojących objawów (uporczywe swędzenie (zwłaszcza w nocy) i zaczerwieniona skóra w okolicy odbytu, nerwowość i rozdrażnienie, osłabienie, brak apetytu, nudności, bóle brzucha, zgrzytanie zębami, białe robaczki w stolcu), przebadanie dziecka pod kątem występowania pasożytów;
  - podjęcie leczenia dziecka i całej rodziny;
  -  zadbanie o higienę stosowną do występowania zakażenia.

  Bardzo prosimy o sumienne podejście do problemu, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się pasożytów, a zjawisko jak najszybciej wyeliminować. Ze strony przedszkola mogę zapewnić o zaostrzeniu reżimu sanitarnego.


  Dyr. Elżbieta Krzyśko

   

 • Ferie Zimowe

  Zwracam się z prośbą o zapisywanie dzieci, które w okresie ferii zimowych (13.01.2020–24.01.2020r.) będą korzystać z pobytu w  Przedszkolu.

  Powyższa informacja potrzebna jest w celu zabezpieczenia żywienia oraz konieczności dostosowania ilości pracowników do potrzeb. Przypominamy, że na dyżur zapisujemy wyłącznie dzieci, których rodzice pracują zawodowo. Zapisu należy dokonać w terminie do 3 stycznia 2020 r. (piątek) na listach znajdujących się w szatni  p-la.

   

  Dyrektor - Elżbieta Krzyśko    

 • Dzień Babci i Dziadka

  Kochana Babciu, Drogi Dziadku!

  Kwiatkiem Was witamy i do Przedszkola Nr 11 w Rzeszowie
  na Uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”
  Zapraszamy !!!

  Środa 08.01.2020 - gr.V o godz. 12.30 i gr. IV o godz. 14.00
  Czwartek 09.01.2020 - gr.II o godz. 12.00 i gr. VII o godz. 13.30
  Piątek 10.01.2020 - gr. I o godz. 12.00; gr. III o godz. 13.30 i gr. VIII o godz. 14.30
   gr. VI zaprasza po feriach zimowych

   

 • Podziękowanie Dzieci-Dzieciom

  Pragniemy podziękować wszystkim, którzy poprzez zbiórkę produktów żywnościowych z długim terminem ważności, zorganizowaną w naszym przedszkolu, wsparli akcję pomocy potrzebującym Rodakom zamieszkałym we Lwowie.
  Wykazali się Państwo wielkim sercem, dając dobry przykład dzieciom.
  Wszystkie zebrane artykuły spożywcze  zostały już przekazane osobom i instytucjom odpowiedzialnym ( pani dr n. med. Ewa Jakubiec-Blajer , Stowarzyszenie „Przedszkola Przyszłości”).

   Serdecznie dziękujemy!

 • Życzenia Świąteczne

  WESOŁYCH ŚWIĄT

 • Ferie Świąteczne

  Z uwagi na zbliżający się okres ferii świątecznych – 23.12.2019r. -31.12.2019r. zwracamy się z prośbą o zapisanie dzieci, które w tym okresie będą korzystać z pobytu w Przedszkolu.

  Powyższa informacja potrzebna jest w celu zabezpieczenia żywienia oraz konieczności dostosowania ilości pracowników do potrzeb. Zapisu dzieci dokonać można do dnia 18.12.2019r. (środa) do godz. 12.00, na listach wystawionych w szatni przedszkola.

                                                    Dyrektor - Elżbieta Krzyśko

 • Opłaty

  Z uwagi na zamknięcie Roku Budżetowego prosimy Rodziców o uregulowanie opłat za pobyt i wyżywienie dziecka w przedszkolu w ostatecznym terminie do 20 grudnia br

  Dyrektor - Elżbieta Krzyśko

 • OSPA

  Informujemy Rodziców, iż w bieżącym czasie otrzymaliśmy kilka zgłoszeń o przypadkach zachorowania wśród dzieci uczęszczających do przedszkola na chorobę zakaźną, jaką jest Ospa.
  Prosimy o informowanie nauczycieli poszczególnych grup o zachorowaniach na choroby zakaźne wśród dzieci oraz stosowanie się do zakazu przyprowadzania do przedszkola dzieci chorych.

  Dyrektor - Elżbieta Krzyśko

 • Zakup zdjęć

  Uprzejmie  informuję  wszystkich  Rodziców, iż zdjęcia z wizyty Św. Mikołaja wystawione są w segregatorach w szatni przedszkola.

  Zapisów można dokonywać na wyłożonych listach do dnia 16 grudnia 2019r. tj.poniedziałek,

   Cena jednego zdjęcia wynosi 4,00 zł.

  Sprzedaż zdjęć odbędzie się 18 grudnia br. tj. środa od godz. 14.30.

                                                                                                                                   

                                                              Jerzy Piecuch

 • Rodzina Zastępcza

  Zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z pismem MOPS  dotyczącym kandydatów do pełnienia funkcji Rodzin Zastępczych.

strona:

Ogłoszenia

Kontakt

 • Przedszkole Publiczne Nr 11
  35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19
 • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62
  KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64
  DYREKTOR (17) 748 32 65

Galeria zdjęć