MENU

 • Pasowanie na przedszkolaka

   

  Dzieci z grupy II serdecznie zapraszają  swoich Rodziców na uroczystość "Pasowania na przedszkolaka", która odbędzie się 18 października o godzinie 15:00.

   

 • Ważne - higiena i czystość !

  Uprzejmie prosimy Rodziców o przestrzeganie zasad higieny osobistej swoich dzieci.

  Szczególnie prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.

   

 •  

  W roku szkolnym 2017/2018 dzieci będą ubezpieczane w InterRisk TU S.A Vienna Insurance Group na kwotę 18 000 zł

  Składkę roczną w wysokości 45 zł należy wpłacać w administracji przedszkola w terminie do 29 września 2017 roku

  Ogólne Warunkami Ubezpieczenia grupowego EDU PLUS oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej dostępne są na stronie internetowej Przedszkola.

   

                                Dyrektor - Elżbieta Krzyśko

 • Spotkania biblioteczne

  Dzieci z grupy VI, VII i VIII będą uczestniczyły w comiesięcznych spotkaniach w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia Nr 2 przy ul. A. Fredry 5.

  Każdy przedszkolak uczęszcza na spotkania, by na zakończenie mógł zostać pełnoprawnym właścicielem karty bibliotecznej, wypożyczać i czytać książki. Raz w miesiącu dzieci udają się ze swoimi nauczycielkami - do biblioteki, tam uczestniczą w lekcji bibliotecznej. Pani bibliotekarka zawsze czeka na dzieci z bardzo ciekawymi zajęciami bibliotecznymi, które wprowadzają przedszkolaki w piękny świat literatury. W czasie tych spotkań dzieci słuchają bajek, wierszy i opowiadań, biorą udział w różnorodnych zabawach ruchowych i dydaktycznych, rozwiązują zagadki, kolorują, a także występują z własnym repertuarem. Zawsze na zakończenie wypożyczają kilka książek, które panie czytają dzieciom w przedszkolu.

   

 • Spotkanie z rodzicami

  Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 7 września (czwartek) o godzinie 17:00.

   

 • Karty do czytników

  W roku szkolnym 2017/2018 w naszym przedszkolu będzie nadal obowiązywał elektroniczny system rejestracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu, czyli ewidencja wejść i wyjść za pomocą karty zbliżeniowej lub kodu PIN. W związku z tym prosimy Rodziców dzieci nowych, jeśli jeszcze nie odebrali kart o zgłoszenie się w administracji przedszkola. Kartę ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu odbijamy codziennie po oddaniu dziecka pod opiekę nauczyciela i  po odebraniu dziecka od nauczyciela.

   

 • Informacja dla rodziców

  Uprzejmie informujemy, że nowy rok szkolny w przedszkolu rozpoczyna się 1 września (piątek).

  W związku ze zbliżającym się rozpoczęciem roku szkolnego, bardzo prosimy o przygotowanie zmiennego obuwia dla wszystkich dzieci oraz piżamek dla dzieci z grup: I, II, III (w podpisanym woreczku ściąganym sznurkiem).

  Dzieci (szczególnie młodsze) powinny mieć również ubrania na zmianę - pozostawione w woreczku w szatni na wyznaczonym miejscu.

   

 • Wakacje 2017

  Są chwile, które w pamięci zostają,
  I cho
  ć czas szybko płynie, to one nie przemijają.

  Z okazji rozpoczynających się wakacji i końca roku przedszkolnego
  składam wszystkim te życzenia:

  Wesołych, słonecznych, spokojnych, bezpiecznych
  i  pełnych niezapomnianych wrażeń wakacji,
  miłego wypoczynku  i uśmiechu na co dzień 
  oraz szczęśliwego powrotu do przedszkola.

  Dyrektor wraz z Gronem Pedagogicznym

 • Pożegnanie starszaków

  Uprzejmie informujemy, że w czwartek - 29 czerwca o godzinie 10: 30 odbędzie się w naszym przedszkolu pożegnanie starszaków z grup V, VII, VIII przez dzieci z młodszych grup IV i VI. Jest to impreza wewnętrzna, przeznaczona dla dzieci.

   

 • Dni Osiedla Pobitno

   

  W niedzielę - 25 czerwca dzieci z grupy I, IV, VII i VIII wystąpią w programie artystycznym "Roztańczona Jedenastka" w ramach Dni Osiedla Pobitno. Impreza plenerowa odbędzie się na parkingu przy ul. Kurpiowskiej - planowe rozpoczęcie występów godzina 16:15.

   

 • Wycieczka do Głogowa Małopolskiego

   

   

  Uprzejmie informujemy, że dnia 13 czerwca (tj. we wtorek) dzieci z grupy I, II, III, IV, VI, VII i VIII wyjeżdżają na wycieczkę autokarową do ośrodka NTB ACTIV CLUB w Głogowie Małopolskim. Na dzieci czeka tam szereg atrakcyjnych konkursów, zabaw plenerowych oraz lekcja gry w golfa. Planowany wyjazd o godzinie 9:00, a powrót około godziny 13:00.  

  Prosimy Rodziców o nakrycia głowy dla dzieci,odpowiedni strój oraz w razie potrzeby podanie dzieciom leków pozwalających na spokojne pokonanie trasy autokarem.

 • ,,Przedszkolaki miastu"

       W poniedziałek 12 czerwca dzieci z grupy VI biorą udział w PRZEGLĄDZIE ARTYSTYCZNYM ,,PRZEDSZKOLAKI MIASTU"  na rzeszowskim  Rynku.

  Dzieci wyjeżdżają autokarem o godz.11.30, planowany powrót około godz. 13.30

 • Dni Osiedla Wilkowyja

    W niedzielę 11 czerwca o godz. 14.00 dzieci z grup II, III, V i VI wystąpią w programie artystycznym ,,Roztańczona jedenastka" w ramach ,,DNI OSIEDLA WILKOWYJA"  - plac przy klasztorze Sióstr Karmelitanek na ul. Mazowieckiej.

  Uprzejmie prosimy o potwierdzenie udziału dzieci do najbliższego piątku. 

 • Pokaz Straży Pożarnej

  W środę (7 czerwca) o godzinie 10 :00 na przedszkolnym parkingu odbędzie się pokaz Straży Pożarnej, w którym wezmą udział dzieci z wszystkich grup.

   

 • Przedstawienie "Puchatek i przyjaciele"

  W piątek - 2 czerwca dzieci z grup IV, V, VI, VII i VIII wyjeżdżają na spektakl "Puchatek i przyjaciele" w wykonaniu młodych adeptów Akademii Aktorskiej Artysta. Przedstawienie odbędzie się o godzinie 11:00 w G2A Arena w Jasionce, k. Rzeszowa. Wyjazd autokarem o 10:15, planowany powrót około 13:15.

   

 • DZIEŃ DZIECKA

  W ramach obchodów Dnia Dziecka, serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do udziału w zabawie plenerowej, która odbędzie się 31 maja (środa) w godzinach 12:30 - 15:00 (13: 30 - 14:00 - przerwa obiadowa). Natomiast 1 czerwca zapraszamy na przedstawienie teatralne "Jaś i Małgosia" w wykonaniu Teatru BAJKA. Koszty zabawy i spektaklu w całości pokrywa Rada Rodziców.

  Życzymy udanej zabawy

 • Konkurs piosenki dla Mamy i wystawa prac przedszkolaków

  Uwaga ! Rusza II Edycja Konkursu Piosenki dla Mamy „Sercem za Serce”. Nagrodą główną dla najlepiej śpiewających dzieci jest zaproszenie na  „Wymarzony dzień z Mamą i z Dzieckiem”, czyli bon do realizacji w  dowolnych punktach CH Plaza Rzeszów o łącznej wartości 600 zł.  Dzieci mogą śpiewać a capella, do podkładu lub z piosenką w tle. Można  również śpiewać przy akompaniamencie instrumentu. Rozpoczęcie konkursu nastąpi o godz. 16.15 w Centrum Handlowym Plaza  Rzeszów w dniu 26 maja 2017 r. (piątek) Chętnych uczestników zapraszam do zgłoszenia od godz. 14.00 w Centrum   Handlowym Plaza Rzeszów.
  Pytania o zasady konkursu pod adresem mailowym waldemarwywrocki@op.pl lub  pod nr telefonu 600 649 836 (Waldemar Wywrocki) Zapraszamy również do oglądania wystawy prac plastycznych wykonanych przez naszych przedszkolaków znajdującej się w Centrum  Handlowym Plaza Rzeszów.

   

 • Dzień Mamy i Taty

  Kochana Mamusiu! Kochany Tatusiu!  

  O Waszym Święcie zawsze pamiętam, więc serdecznie zapraszam na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Będą tańce, radość wielka, będzie wierszyk i piosenka.  A co jeszcze nie opowiem... sami obejrzycie sobie...

  Serdecznie zapraszamy Wszystkich Rodziców na uroczystość z okazji DNIA MAMY I TATY, która odbędzie się zgodnie z następującym harmonogramem:

  GR. I - 26.05 (piątek) godz. 15:00

  GR. II - 07.06 (środa) godz. 15:30

  GR.III - 30.05 (wtorek) godz. 14:30

  GR. IV - 23.05 (wtorek) godz. 15:00

  GR. V - 30.05 (wtorek) godz. 15:30

  GR. VI - 26.05 (piątek) godz. 15:30

  GR. VII - 29. 05 (poniedziałek) godz. 14:30

  GR. VIII - 26. 05 (piątek) godz. 14:30

 • Zapisy na wakacyjny dyżur

   

   

  Dyrektor Przedszkola uprzejmie informuje, że dyżur wakacyjny w bieżącym roku szkolnym w naszej placówce organizowany będzie w LIPCU. Prosimy o zapisy na dyżur wakacyjny na listach wystawionych w holu, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 31 maja br. Informujemy jednocześnie, iż na dyżur przyjmowane będą wyłącznie dzieci rodziców pracujących.

  W SIERPNIU dyżur będzie pełnić Przedszkole Nr 8 przy ul. Lwowskiej. Wszystkich zainteresowanych Rodziców, zapisem dziecka na dyżur wakacyjny do innego przedszkola, niż nasze proszę o osobisty kontakt, w celu odebrania i wypełnienia karty zgłoszenia na dyżur.

  Elżbieta Krzyśko

   

 • Moja książka dla Ciebie

  Zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w akcji obdarowywania książkami dzieci bawiących się na placach zabaw i spacerujących z rodzicami w parkach. Darczyńcami będą dzieciaki, które włączą się do akcji BIBLIOTEKI i ofiarują na ten cel "wyczytaną" książkę ze swojej domowej biblioteczki.

  Przekazywane książki powinny być w dobrym stanie i mogą zawierać bardzo krótką dedykację np. "Polecam - Ania" lub "Z serca - Kasia", itp. Książki prosimy składać do kosza wystawionego w holu przedszkola do 20. 05. 2017r. Po tym terminie książki zostaną przekazane do Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszczącej się na ulicy Fredry 5 w Rzeszowie, która jest organizatorem tej akcji.

   

strona:

Ogłoszenia

Kontakt

 • Przedszkole Publiczne Nr 11
  35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19
 • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62
  KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64
  DYREKTOR (17) 748 32 65
  FAX (17) 748 32 68

Galeria zdjęć