MENU

MENU

 • Życzenia wakacyjne

 • DYŻUR WAKACYJNY

  W związku z nadal obowiązującymi obostrzeniami sanitarno-epidemiologicznymi (również w okresie dyżuru wakacyjnego), a jednocześnie dużym zainteresowaniem ze strony Rodziców, opieką nad dziećmi w tym okresie, prosimy o wypełnienie "Deklaracja uczeszczania" i przesłanie na adres: dyrektor@pp11.resman.pl, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 16 czerwca br. (wtorek).

  Prosimy również o rozważne przeanalizowanie potrzeb w zakresie korzystania z opieki organizowanej przez przedszkole w okresie wakacyjnym z uwagi na konieczność obciążenia Państwa kosztami zaplanowanego żywienia (8 zł stawka dzienna).

  Przedszkole może zapewnić miejsce dla 80 dzieci (5 grup po 16 dzieci). Każda złożona deklaracja będzie weryfikowana przez dyrektora wg wytycznych GIS i MEN.

  O decyzji zostaną Państwo poinformowani do dnia 22.06.2020r.

  Elżbieta Krzyśko – dyrektor przedszkola

 • Życzenia dla Mam

 • PRZEDSZKOLE od 25 Maja

  Szanowni Państwo

  Od 6 maja br. nasze przedszkole zgodnie z wytycznymi MEN i GIS może zapewnić opiekę 50 dzieciom. Po 25 maja br. w dalszym ciągu (do odwołania) obowiązuje tzw. reżim sanitarny oraz zmieniona organizacja pracy (nie obowiązują dotychczasowe grupy). Wymagane są stałe godziny przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola wyłącznie przez Rodziców, którzy codziennie informują na piśmie o stanie zdrowia dziecka - Oświadczenie Rodzica.

  Rodzice zainteresowani zapewnieniem opieki swojemu dziecku przez przedszkole w dalszym ciągu zobowiązani są do wypełnienia i przesłania podpisanej deklaracji uczęszczania dziecka, na adres: dyrektor@pp11.resman.pl, minimum na trzy dni przed planowanym przyprowadzeniem dziecka do przedszkola.

  Po zweryfikowaniu deklaracji zostaną Państwo poinformowani telefonicznie o możliwości skorzystania przez dziecko z opieki przedszkola.

  Elżbieta Krzyśko – dyrektor przedszkola

 • ZDALNE NAUCZANIE

  DRODZY RODZICE! W związku z uruchomieniem Przedszkola zmieniamy formę pracy zdalnej. Od dzisiaj na naszej stronie przedszkola w zakładce ZDALNE PRZEDSZKOLE będziemy co tydzień zamieszczać nowe propozycje różnych zabaw i zadań związanych z tematem tygodnia. Powyższe propozycje są dla wszystkich dzieci bez względu na wiek i mogą je Państwo realizować wg własnego wyboru i potrzeb. Zapraszamy do wznowienia zdalnego nauczania.

  Nauczyciele

 • DUŻUR WAKACYJNY

  W związku z zaistniałą sytuacją, zapisy na dyżur wakacyjny w bieżącym roku szkolnym odbywać się będą drogą elektroniczną.

  Na Państwa skrzynki mailowe zostanie przesłany link do ankiety, poprzez którą deklarować Państwo będą chęć korzystania z opieki w przedszkolu nad dzieckiem w okresie wakacji.

  Z uwagi na bezpieczeństwo, dzieci nie mogą być zapisywane na dyżur wakacyjny do innych placówek, ale w rodzimym przedszkolu dyżur będzie trwał 6 tygodni (20.07.2020 – 28.08.2020).

  Ankieta będzie aktywna od 11 do 22 maja br.

  Prosimy Wszystkich Rodziców (nawet niezainteresowanych wakacyjną opieką) o wypełnienie i przesłanie ankiety. Ankieta stanowi deklarację korzystania lub nie korzystania z opieki w okresie wakacyjnym.

  Elżbieta Krzyśko – dyrektor przedszkola

 • PRZEDSZKOLE od 6 MAJA

  Szanowni Państwo

  W związku z otwarciem przedszkola w dniu 6 maja br. informuję, że zgodnie z wytycznymi MEN w pierwszej kolejności nasze przedszkole zapewni opiekę dzieciom zgłoszonym w dniu 5 maja br., rodziców obojga czynnie pracujących, z których pierwszeństwo, zgodnie z zaleceniami MEN, mają dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

  Zgodnie z zaleceniem GIS w przedszkolu wprowadzony zostaje REŻIM SANITARNY oraz ZMIANA ORGANIZACJI PRACY. Wymagane będą stałe godziny przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola wg deklaracja uczeszczania przesłanej w dniu 5 maja br. do godz. 12.00 i na jej podstawie, dzieci będą przydzielane do grup (nie będą obowiązywały dotychczasowe podziały grupowe) oraz codzienne pisemne Oświadczenie Rodzica o stanie zdrowia dziecka.

  Rodzice są bezpośrednio odpowiedzialni za podjętą decyzję i zobowiązani do zapoznania się z PROCEDURAMI, przed przyprowadzeniem dziecka do przedszkola.

  O szczegółach Rodzice zgłoszonych dzieci zostaną poinformowani telefonicznie do godz. 17.00 w dniu 5 maja br. tj.(wtorek)

  Elżbieta Krzyśko – dyrektor przedszkola

 • INFORMACJA

  Szanowni Rodzice,

  W związku z decyzją Pana Premiera umożliwiającą otwarcie od 6 maja br. przedszkoli, proszę o zapoznanie się z wytycznymi MEN i GIS dotyczącymi zapewnienia opieki dzieciom przez przedszkole.

  Informacja MEN  oraz  Informacja GIS

  O ewentualnym otwarciu i zasadach funkcjonowania Przedszkola, zostaną Państwo poinformowani poprzez stronę internetową oraz indywidualne wiadomości mailowe.

  Elżbieta Krzyśko - dyrektor przedszkola

 • KARTKA DLA MEDYKA

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii KARTKA DLA MEDYKA

 • Gr. I bawi się i tworzy z rodzicami w domu

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gr. I bawi się i tworzy z rodzicami w domu

 • Gr. II bawi się i tworzy z rodzicami w domu

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gr. II bawi się i tworzy z rodzicami w domu.

 • Gr. III bawi się i tworzy z rodzicami w domu

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gr. III bawi się i tworzy z rodzicami w domu.

 • Gr. IV bawi się i tworzy z rodzicami w domu

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gr. IV bawi się i tworzy z rodzicami w domu.

 • Gr. V bawi się i tworzy z rodzicami w domu

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gr. V bawi się i tworzy z rodzicami w domu.

 • Gr. VI bawi się i tworzy z rodzicami

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gr. VI bawi się i tworzy z rodzicami.

 • Gr.VII bawi się i tworzy z rodzicami w domu

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Gr.VII bawi się i tworzy z rodzicami w domu.

 • Gr VIII bawi się i tworzy z rodzicami

 • Poranki Freblowskie

  Zapraszamy na: PORANKI FREBLOWSKIE DLA DZIECI. Każdego dnia (od poniedziałku do piątku) na naszym głównym fanpage (https://www.facebook.com/FROEBELpl/) o godz. 10:00 zapraszamy wszystkie dzieci przed ekrany. Zajęcia potrwają około 15 minut i będą tak realizowane, że dzieci w wieku przedszkolnym spędzą z nami bardzo fajny czas.  Zajęcia które się już odbyły możecie obejrzeć na naszym facebooku: https://www.facebook.com/search/videos/?q=froebel.pl&epa=SERP_TAB

   

 • Konkurs Plastyczny

  Przypominamy o Konkursie Plastycznym organizowanym przez naszą placówkę pt.”Śmiecioludek". Czekamy na Wasze prace! Dziś jest Dzień Ziemi, więc doskonała okazja do wykonania takiej pracy. ZASADY KONKURSU: Prace podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka oraz nr grupy, należy przesłać do nauczycieli z grupy do której uczęszcza dziecko do dnia 28.04.2020r. WARUNKI TECHNICZNE PRACY: Praca powinna być wykonana z materiałów nadających się do powtórnego przetworzenia, powinna być kreatywną formą przestrzenną lub płaską. Z powodu obecnej sytuacji proszę o przesyłanie zdjęć wykonanych prac przez dzieci do nauczycieli z grup, lub bezpośrednio do mnie  apolak@pp11.resman.pl. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na stronie internetowej przedszkola.                           

  Dziękuję i zapraszam do udziału

  koordynator Agata Polak

strona:

Ogłoszenia

Kontakt

 • Przedszkole Publiczne Nr 11
  35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19
 • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62
  KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64
  DYREKTOR (17) 748 32 65

Galeria zdjęć