MENU

MENU

 • Misiowa Mama

 • Ogólnopolska Akcja "Kartka dla MEDYKA"

  Kochane przedszkolaki!

  Chciałam Was zachęcić do udziału w akcji  "KARTKA DLA MEDYKA".

  7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia, w którym szczególnie powinniśmy pamiętać o naszych obecnych Bohaterach, bo tak nazwać możemy pracowników służby zdrowia. I właśnie dla nich zrobimy coś miłego. Wielu Rodziców dzieci z naszego przedszkola również jest pracownikami służby zdrowia i im także chcemy podziękować.

  Zróbmy to poprzez akcję, do której włącza się Przedszkole Nr 11

  Akcja jest organizowana przez portal Specjalni.pl i polega ona  na

  narysowaniu, namalowaniu czy w inny sposób stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla pracowników służby zdrowia.

  Niech nasz udział w tej akcji będzie wyrazem wdzięczności dla osób, które troszczą się o nasze zdrowie i bezpieczeństwo.

  Mam nadzieję, że ta akcja przypadnie Wam do gustu i włączycie się w nią.

  Wykonane kartki przesyłajmy na pocztę do swoich nauczycieli, z pewnością opublikujemy je na naszej stronie internetowej.

  Maria Warzybok - koordynator akcji

 • Życzenia Wielkanocne

  Życzymy, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc pogodę ducha, spokój i wiosenną radość. Niech nie zabraknie Wam wzajemnej życzliwości, zdrowia i radości ze wspólnie spędzonego czasu.

  Korzystając z okazji chciałabym podziękować Wszystkim Państwu za współpracę z nauczycielami, a dzieciom życzyć Wesołego Zajączka.

   Elżbieta Krzyśko

 • KOMUNIKAT

  Informuję, iż na mocy rozporządzenia MEN z dnia 9.04.2020r., do 26 kwietnia br. przedłużona została przerwa w nauczaniu stacjonarnym w jednostkach systemu oświaty.

  Elżbieta Krzyśko - dyrektor przedszkola

 • NABÓR 2020/2021

  Informujemy Rodziców, że lista kandydatów przyjętych do przedszkola w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 zostanie opublikowana w zakładce Rekrutacja w środę 8 kwietnia br., o godz. 9.00

  Elżbieta Krzyśko - dyrektor przedszkola

 • NABÓR 2020/2021

  W związku z zakończeniem kolejnego etapu Naboru, informuję Rodziców, iż listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych w postepowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2020/2021 będą opublikowane na stronie internetowej Przedszkola w dniu 27.03.2020r. o godz. 9.00 w zakładce Rekrutacja.

  Niezbędnym warunkiem przyjęcia dziecka zakwalifikowanego jest "Potwierdzenie woli", którego należy dokonać w nieprzekraczalnym terminie do dnia 3 kwietnia br. do godz. 15.00 (piątek).

  Potwierdzenia należy dokonać elektronicznie w systemie Naboru.

  Osoby, które nie posiadają loginów do aplikacji Nabór, „potwierdzenia woli” dokonują przez wysłanie wiadomości e-mail na pocztę elektronicznej Przedszkola: sekretariat@pp11.resman.pl o treści:

  "Potwierdzam wolę uczęszczania mojego dziecka:

  imię i nazwisko, ur. ……………. do Przedszkola Publicznego Nr 11 w Rzeszowie od 01.09.2020 r." 

  Podpis - Imię i nazwisko rodzica"

   

  Ewentualne odwołania do Komisji Rekrutacyjnej należy przesyłać również na adres poczty elektronicznej Przedszkola.

  Rodziców, których dzieci nie zakwalifikowały się do żadnego przedszkola informujemy, że Gmina ma obowiązek wskazania miejsca realizacji edukacji przedszkolnej każdemu z nich. Stosowne pisma w tej sprawie będą do Państwa kierowane w drugiej połowie kwietnia.

  Elżbieta Krzyśko – dyrektor przedszkola

 • KOMUNIKAT

  W związku z ogłoszeniem przez Rząd RP stanu epidemii, MEN wydało w dniu 20 marca 2020r. Rozporządzenie o przedłużeniu terminu zawieszenia zajęć dydaktyczno-wychowawczo–opiekuńczych do dnia 10 kwietnia 2020r.

  W zakładce „Zdalne Przedszkole” umieszczane będą dla Państwa propozycje zabaw i zajęć wg tygodniowego rozkładu zajęć dla każdej grupy, do realizacji w warunkach domowych zgodnie z podstawą programową i programem nauczania, jak również kontakt do nauczycieli.

  Elżbieta Krzyśko - dyrektor przedszkola

 • Zaproszenie do Konkursu

  Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych rodziców spędzających czas w domach z powodu zaistniałej sytuacji do wzięcia udziału w organizowanym konkursie plastycznym pt. ,,ŚMIECIOLUDEK'. Dokładne informacje o konkursie zamieszczone są w zakładce Promocja zdrowia na górnym pasku. Mam nadzieję, że spędzony czas z dzieckiem podczas wykonywania  pracy ,,zabawy" przyniesie Państwu i dzieciom dużo "frajdy".   

  Agata Polak - koordynator projektu

 • Zdalne Przedszkole

  Drodzy Rodzice! W górnym panelu znajdziecie podstronę zdalne przedszkole na której nauczyciele umieszczają propozycje spędzania wolnego czasu z dziećmi z uwzględnieniem podstawy programowej. Są tam pomocne linki i materiały do pracy z dziećmi w domu. Wystarczy pobrać i wydrukować.

  Postaramy się sukcesywnie dodawać nowe materiały.

  Nauczyciele wszystkich grup

 • Ostatni Dzień Naboru

  Szanowni Państwo, przypominamy, że w poniedziałek – 16 marca o godz. 15.00upływa termin składania wniosków w rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2020/2021.

  Dla ograniczenia liczby osób przebywających jednocześnie w placówce wprowadza się następujące rozwiązania:

  1.     Możliwość wysłania w ww. terminie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres  placówki: dyrektor@pp11.resman.pl

  2.     Przy dostarczeniu dokumentów w wersji papierowej do placówki. W placówce obowiązują zaostrzone reguły sanitarne: ograniczony kontakt z pracownikami, zachowanie odpowiedniego – 1.5 metrowego dystansu między obecnymi w budynku.

  Ponadto informujemy, że od dnia 17.03.2020r. (wtorek) do odwołania Przedszkole nie prowadzi obsługi polegającej na bezpośrednim kontakcie z klientem.

  Ewentualne konsultacje oraz informacje udzielane są wyłącznie telefonicznie i mailowo

  w godz. 7.30 - 15.30 (17 748 32 62; sekretariat@pp11.resman.pl)

 • KOMUNIKAT GIS

 • Zawieszenie zajęć!!!

  Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa zostają zawieszone zajęcia dydaktyczno – opiekuńcze z dziećmi w przedszkolu na 2 tygodnie.

  12 i 13 marca br. to dni, w których w przedszkolu nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze; natomiast od 16 do 25 marca br. PRZEDSZKOLE BĘDZIE NIECZYNNE

  Prosimy Rodziców do śledzenia na bieżąco komunikatów GIS, Ministerstwa Zdrowia i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz naszą stronę www.

   

  Dyrektor Elżbieta Krzyśko

 • Uwaga Rodzice!

  W związku z powyższą decyzją proszę Wszystkich Rodziców, którzy w tych dniach mogą zapewnić opiekę swoim dzieciom, o powstrzymanie się od posyłania Ich do przedszkola.

  Ponadto proszę o zabranie pościeli, piżamy, strojów gimnastycznych i wszystkich rzeczy z szatni w celu wyprania i zdezynfekowania.

  Wszyscy wychowankowie nieobecni w dniach 12 - 25 marca br. będą mieć automatycznie zrobione odpisy za żywienie.

  Dyrektor Elżbieta Krzyśko

 • Rozstrzygnięcie Konkursu na LOGO P-la Promującego Zdrowie

   Informujemy, iż w wyniku przeprowadzonego przez Państwa głosowania na logo Przedszkola Promującego Zdrowie  dla naszej placówki, najwięcej punktów zebrała praca NR 4

  POZOSTAŁE PRACE OTRZYMAŁY WYRÓŻNIENIA.
   Dziękujemy za udział   w głosowaniu.

  Wszystkim laureatom konkursu, dziękujemy za udział oraz serdecznie gratulujemy. O terminie wręczenia nagród poinformujemy już niedługo.

  Koordynatorzy programu
  Przedszkola Promującego Zdrowie

 • Zajęcia otwarte

  Serdecznie zapraszamy Rodziców dzieci z grupy III na zajęcia otwarte, które odbędą się 10.03.2020 r. (tj. wtorek) o godz. 15.30

  Wychowawcy grupy III

   

 • Zaproszenie

  Zapraszamy wszystkich chętnych ( rodziców oraz pracowników placówki ) do aktywnego tworzenia kącika kulinarnego pt: ,,COŚ ZDROWEGO NA TALERZU’’

  CELE AKCJI:

  • Propagowanie wiedzy dotyczącej zdrowego odżywiania
  • Zachęcanie do wdrażania prawidłowych nawyków żywieniowych
  • Zachęcanie do pomocy rodzicom w pracach kulinarnych
  • Współpraca ze środowiskiem

  INFORMACJE DOTYCZĄCE AKCJI

  1. Akcja jest częścią projektu promującego zdrowie
  2. Zadaniem uczestnika akcji ,, Coś zdrowego na talerzu” jest wymyślenie przepisu kulinarnego, który byłby zdrowym, pełnowartościowym posiłkiem dla dziecka w wieku przedszkolnym i mógłby stanowić podwieczorek, danie obiadowe w przedszkolu dla dzieci 3-6 letnich.
  3. Każdy przepis musi być opatrzony następującymi informacjami:
  • imię nazwisko dziecka oraz autora przepisu;
  • numer grupy, do której dziecko uczęszcza;
  • do każdego przepisu należy dołączyć maksymalnie 2 zdjęcia z dzieckiem w tle podczas wykonywania potrawy w tym rezultat czyli wykonaną potrawę;
  • przepis musi zawierać w większości zdrowe, wartościowe produkty;
  • podany przepis kulinarny powinien mieć prostą formę, tak, aby mógł być do przygotowania, jako podwieczorek, obiad dla ok. 100 dzieci.

      5.Przepisy należy przesyłać drogą mailową  na adres pp11@res.pl lub umieszczać w ,,skrzynce” wystawionej w holu przedszkola.

     6. Akcja trwa cały rok, przesłane i dostarczone przepisy wykorzystywane będą przy układaniu jadłospisu ,, Przedszkolaki wiedza co dziś zdrowego zjedzą’ oraz zamieszczone  zostaną w książce kucharskiej.

   

 • Zdjęcia

  Uprzejmie  informujemy  wszystkich  Rodziców, iż sprzedaż zamówionych zdjęć z Dnia Babci i Dziadka oraz z Balu Karnawałowego  odbędzie się 05 marca 2020r. tj. czwartek w  godz.14.15 - 16.45                                                                                                                     

                                                   Jerzy  Piecuch

   

 • Komunikat Głównego Inspektora Sanitarnego

  Bardzo prosimy Rodziców o zapoznanie się z poniższymi komunikatami.

  Komunikat Państwowej Inspekcji Sanitarnej:

  Dla osób powracających z Chin .pdf

   

  Co musisz wiedzieć o koronawirusie:

  https://rzeszow.uw.gov.pl/komunikaty/co-musisz-wiedziec-o-koronawirusie-informacja-mz/

 • WAŻNE!

  INFORMUJEMY RODZICÓW, ŻE OBOWIĄZUJE BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PRZYPROWADZANIA DO PRZEDSZKOLA CHORYCH DZIECI, U KTÓRYCH WYSTĘPUJE PODWYŻSZONA TEMPERATURA, KASZEL, KATAR, BÓL GŁOWY, GARDŁA, CZY WYSYPKA.

  RÓWNOCZEŚNIE PROSIMY RODZICÓW O PRZESTRZEGANIE ZASAD HIGIENY OSOBISEJ DZIECI.

                                                                                                           Elżbieta Krzyśko - dyrektor przedszkola

 • Konkurs na Logo Przedszkola

  Przedszkole ogłasza konkurs na wykonanie LOGO Przedszkola Promującego Zdrowie. Zapraszamy Rodziców wraz z Dziećmi do aktywnego uczestnictwa w konkursie.

  Warunkiem udziału jest zaprojektowanie najciekawszego logo, które należy przesłać na adres internetowy dyrektor@pp11.resman.pl w  rozdzielczości co najmniej 300 dpi, zapisane w pliku PDF z wykorzystaniem programów: Inkscape, Paint, Adobe, Illustrator.

  Wydrukowane propozycje logo prosimy wrzucić do skrzynki umieszczonej w holu przedszkola. Logo będzie naszym indywidualnym znakiem kojarzącym się ze zdrowym stylem życia oraz naszym przedszkolem.
  Zachęcamy wszystkich do aktywnego działania w przedsięwzięciach proponowanych przez naszą placówkę w związku z udziałem w programie: Przedszkole Promujące Zdrowie. Prace prosimy składać do dnia 29. 02. 2020.

   

   

strona:

Ogłoszenia

Kontakt

 • Przedszkole Publiczne Nr 11
  35-620 Rzeszów ul. Mazurska 19
 • ADMINISTRACJA (17) 748 32 62
  KSIĘGOWOŚĆ (17) 748 32 64
  DYREKTOR (17) 748 32 65

Galeria zdjęć