Czwartek 14.12.2017

12 grudnia

Dzień Guzika

1 % PODATKU

DRODZY RODZICE! PRZYJACIELE DZIECI!

Należymy do STOWARZYSZENIA „PRZEDSZKOLA PRZYSZŁOŚCI”,
które jest Organizacją Pożytku Publicznego,
w związku z tym na rzecz naszej placówki
można przekazać 1 % podatku

Prosimy wesprzeć naszą działalność przekazując
1 % z ogólnej kwoty podatku
(po odliczeniach)
na konto Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości”
35-310 Rzeszów, ul. Rejtana 30
,
z dopiskiem PP-11

Numer KRS 0000145905

Serdecznie dziękujemy!!!

DYŻUR WAKACYJNY 2017/2018

Informujemy wszystkich Rodziców, że w roku szkolnym 2017/2018  nasze  przedszkole pełni

DYŻUR  WAKACYJNY

W SIERPNIU

Od 1 do 31 LIPCA 2018 r. przedszkole będzie nieczynne.

NASI SPONSORZY

"Weseli się serce, gdy daje i sobą się dzieli" - Leopold Staff

Z całego serca dziękujemy za pomoc i wsparcie dla naszego przedszkola.
Dziękujemy za życzliwość, zrozumienie i ofiarność, a ponadto za miłą,
serdeczną i owocną współpracę. Pozostajemy z wyrazami szacunku.
Słowa te kierujemy do:

Wszystkich Rodziców oraz

FHU Res-Smak. Tadeusz Olko

Sklep Schabik Waldemar Bawoł

Ris Kozak Piekarnia S.C.             Edyta Kozak Sławomir Kozak

Hurtownia "MISIEK" Sp. z o.o

Nie każdy myśli tylko o sobie!
Dzięki ofiarności tych ludzi,
nasze przedszkole jest piękne,
dzieci są wesołe,
a nam pracuje się łatwiej!

Dyrektor i wszyscy pracownicy
Przedszkola

Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.
To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy.
           Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze
od liczenia późniejszych wad.
doc. dr Maria Kielar

OGŁOSZENIA

• Uprzejmie prosimy wszystkich pracujących Rodziców, którzy potrzebują zapewnić opiekę dzieciom

od 27 grudnia 2017 r. do 29 grudnia 2017 r. o wpisanie się na wystawioną w holu listę.

Zapisów prosimy dokonać do 21 grudnia (czwartek) do godziny 12:00 po w/w terminie, ze względów organizacyjnych, zgłoszenia nie będą przyjmowane.

Informacja ta jest konieczna do zorganizowania żywienia i opieki dla dzieci zapisanych.

• Wszyscy czekamy na Pierwszą Gwiazdkę i Wigilijną Kolację - odświętnie udekorujemy nasze domy, zasiądziemy do pięknie przystrojonych stołów i postaramy się sprawić radość naszym bliskim.

Może Nam w tym pomóc organizowany w naszym przedszkolu Kiermasz Bożonarodzeniowy - odbędzie się on 14 grudnia (tj. czwartek) w godzinach  14: 30 - 17:00.

Wszystkie sprzedawane ozdoby zostały własnoręcznie wykonane przez pracowników naszego przedszkola, a środki uzyskane z kiermaszu przeznaczone będą na zakup rzutnika do przedszkola.

• Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w Projekcie POMAGANIE PRZEZ UBRANIE organizowanym przez firmę 3R RECYCLING SOLUTIONS przy współpracy z Fundacją AKOGO Ewy Błaszczyk.

Prosimy o przekazywanie niepotrzebnych ubrań i wrzucanie ich do pojemnika umieszczonego w holu przedszkola (ubrania muszą spełniać kryteria wymienione na plakacie informacyjnym).

Zebrane środki będą przekazane na zakup stymulatorów, które pobudzą układ nerwowy i zwiększą szanse pacjentów na wybudzenie ze śpiączki.

• 21.11.2017

W dniach 20 listopada - 1 grudnia 2017 r. Przedszkole Publiczne Nr 11 ogłasza zapytanie ofertowe dotyczące artykułów spożywczych i środków czystości. Szczegółowe informacje w module Zamówienia publiczne

•

Miło nam poinformować, że dzieci z grupy VI zostały laureatami nagrody specjalnej GRAND PRIX przyznanej za najlepszy występ na XII Dziecięcym Festiwalu Marynistycznym - Rzeszowski Żagielek 2017.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

•

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie informuje o wzmożonej zachorowalności na wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW A) na terenie województwa podkarpackiego w zwiąku z tym prosi o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej oraz higieny przyrządzanych i spożywanych posiłków.

PLAKAT INFORMACYJNY WZW A

Ponadto PSSE prosi o podjęcie działań zmierzających do zapobiegania ostatnim przypadkom zasłabnięć wśród dzieci i młodzieży podczas zajęć szkolnych i zebrań okolicznościowych (wietrzenie sal przed rozpoczęciem zajęć, zapewnienie stałego dopływu powietrza poprzez otwarte okno lub włączoną wentylację mechaniczną).

• Uprzejmie prosimy Rodziców o przestrzeganie zasad higieny osobistej swoich dzieci.

Szczególnie prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.

•

W roku szkolnym 2017/2018 dzieci będą ubezpieczane w InterRisk TU S.A Vienna Insurance Group na kwotę 18 000 zł

Składkę roczną w wysokości 45 zł należy wpłacać w administracji przedszkola w terminie do 29 września 2017 roku

Ogólne Warunkami Ubezpieczenia grupowego EDU PLUS oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej dostępne są na stronie internetowej Przedszkola.