Środa 18.10.2017

Dzień Bezpiecznego Komputera
Światowy Dzień Wzroku

1 % PODATKU

DRODZY RODZICE! PRZYJACIELE DZIECI!

Należymy do STOWARZYSZENIA „PRZEDSZKOLA PRZYSZŁOŚCI”,
które jest Organizacją Pożytku Publicznego,
w związku z tym na rzecz naszej placówki
można przekazać 1 % podatku

Prosimy wesprzeć naszą działalność przekazując
1 % z ogólnej kwoty podatku
(po odliczeniach)
na konto Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości”
35-310 Rzeszów, ul. Rejtana 30
,
z dopiskiem PP-11

Numer KRS 0000145905

Serdecznie dziękujemy!!!

DYŻUR WAKACYJNY 2017/2018

Informujemy wszystkich Rodziców, że w roku szkolnym 2017/2018  nasze  przedszkole pełni

DYŻUR  WAKACYJNY

W SIERPNIU

Od 1 do 31 LIPCA 2018 r. przedszkole będzie nieczynne.

Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.
To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy.
           Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze
od liczenia późniejszych wad.
doc. dr Maria Kielar

•

Dzieci z grupy II serdecznie zapraszają  swoich Rodziców na uroczystość "Pasowania na przedszkolaka", która odbędzie się 18 października o godzinie 15:00.

• Uprzejmie prosimy Rodziców o przestrzeganie zasad higieny osobistej swoich dzieci.

Szczególnie prosimy o systematyczne sprawdzanie czystości głowy i włosów dziecka.

•

W roku szkolnym 2017/2018 dzieci będą ubezpieczane w InterRisk TU S.A Vienna Insurance Group na kwotę 18 000 zł

Składkę roczną w wysokości 45 zł należy wpłacać w administracji przedszkola w terminie do 29 września 2017 roku

Ogólne Warunkami Ubezpieczenia grupowego EDU PLUS oraz zakres ochrony ubezpieczeniowej dostępne są na stronie internetowej Przedszkola.

• Dzieci z grupy VI, VII i VIII będą uczestniczyły w comiesięcznych spotkaniach w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej - Filia Nr 2 przy ul. A. Fredry 5.

Każdy przedszkolak uczęszcza na spotkania, by na zakończenie mógł zostać pełnoprawnym właścicielem karty bibliotecznej, wypożyczać i czytać książki. Raz w miesiącu dzieci udają się ze swoimi nauczycielkami - do biblioteki, tam uczestniczą w lekcji bibliotecznej. Pani bibliotekarka zawsze czeka na dzieci z bardzo ciekawymi zajęciami bibliotecznymi, które wprowadzają przedszkolaki w piękny świat literatury. W czasie tych spotkań dzieci słuchają bajek, wierszy i opowiadań, biorą udział w różnorodnych zabawach ruchowych i dydaktycznych, rozwiązują zagadki, kolorują, a także występują z własnym repertuarem. Zawsze na zakończenie wypożyczają kilka książek, które panie czytają dzieciom w przedszkolu.

• Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie organizacyjne, które odbędzie się 7 września (czwartek) o godzinie 17:00.