Sobota 17.02.2018

17 luty

Dzień Kota

1 % PODATKU

DRODZY RODZICE! PRZYJACIELE DZIECI!

Należymy do STOWARZYSZENIA „PRZEDSZKOLA PRZYSZŁOŚCI”,
które jest Organizacją Pożytku Publicznego,
w związku z tym na rzecz naszej placówki
można przekazać 1 % podatku

Prosimy wesprzeć naszą działalność przekazując
1 % z ogólnej kwoty podatku
(po odliczeniach)
na konto Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości”
35-310 Rzeszów, ul. Rejtana 30
,
z dopiskiem PP-11

Numer KRS 0000145905

Serdecznie dziękujemy!!!

DYŻUR WAKACYJNY 2017/2018

Informujemy wszystkich Rodziców, że w roku szkolnym 2017/2018  nasze  przedszkole pełni

DYŻUR  WAKACYJNY

W SIERPNIU

Od 1 do 31 LIPCA 2018 r. przedszkole będzie nieczynne.

NASI SPONSORZY

"Weseli się serce, gdy daje i sobą się dzieli" - Leopold Staff

Z całego serca dziękujemy za pomoc
i wsparcie dla naszego przedszkola.
Dziękujemy za życzliwość, zrozumienie
i ofiarność, a ponadto za miłą,
serdeczną i owocną współpracę. Pozostajemy z wyrazami szacunku.
Słowa te kierujemy do:

Wszystkich Rodziców oraz

FHU Res-Smak. Tadeusz Olko

Sklep Schabik Waldemar Bawoł

Ris Kozak Piekarnia S.C.
Edyta Kozak Sławomir Kozak

Hurtownia "MISIEK" Sp. z o.o

Nie każdy myśli tylko o sobie!
Dzięki ofiarności tych ludzi,
nasze przedszkole jest piękne,
dzieci są wesołe,
a nam pracuje się łatwiej!

Dyrektor i wszyscy pracownicy
Przedszkola

Nikt nie rodzi się po raz drugi przedszkolakiem.
To, czego nie zrobimy dla dzieci, dla wychowania przedszkolnego, nie zrobimy już nigdy.
           Stymulowanie rozwoju dziecka jest łatwiejsze
od liczenia późniejszych wad.
doc. dr Maria Kielar

OGŁOSZENIA

• We wtorek - 20 lutego odbędzie się w naszym przedszkolu Międzygrupowy Przegląd "Zima piosenką malowana". W ramach przeglądu każda z grup zaprezentuje piosenkę o zimowej tematyce.

Bardzo prosimy Rodziców,  aby w tym dniu dzieci przyszły do przedszkola w ubraniach w "zimowych barwach" (biały, niebieski, szary...).

Dziękujemy za współpracę!

Nauczyciele wszystkich grup

• Uprzejmie informujemy wszystkich Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola, że składanie

"Deklaracji o kontynuacji wychowania przedszkolnego"

odbywać się będzie w terminie

od 19 lutego 2018 r. godz. 8:00 do 27 lutego 2018 godz. 15:00.

Deklarację uzupełnioną i podpisaną przez obojga rodziców należy złożyć w administracji przedszkola lub do przewodniczącej Komisji Rekrutacyjnej - Pani Teresy Pałka - naucz. Gr. VII, w nieprzekraczalnym terminie do 27 lutego 2018 roku.

z-ca dyrektora - Maria Warzybok

• Dyrektor Przedszkola Nr 11 pragnie serdecznie podziękować wszystkim Rodzicom i dzieciom, którzy wsparli BOŻONARODZENIOWY KIERMASZ dokonując zakupu ozdób świątecznych wykonanych własnoręcznie przez pracowników przedszkola. Kwota 1250 zł, którą zebrano, zgodnie z wcześniejszymi planami przeznaczona będzie na zakup specjalistycznego rzutnika multimedialnego.

Elżbieta Krzyśko

• Nasze Przedszkole bierze udział w autorskim programie "Aktywizacja ruchowa dzieci 5 i 6 letnich i jej wpływ na postawę ciała oraz podejmowaną aktywność fizyczną".
    Przeprowadzane badania obejmują ocenę wysokości i składu masy ciała, ocenę postawy ciała w oparciu o KINEOD; obiektywną ocenę aktywności fizycznej za pomocą akcelerometru oraz ocenę sprawności fizycznej dzieci w oparciu o „Test Wrocławski”. Udział w badaniu jest dobrowolny i nieodpłatny, w każdym momencie można się z niego wycofać.

•

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Rzeszowie informuje o wzmożonej zachorowalności na wirusowe zapalenie wątroby typu A (WZW A) na terenie województwa podkarpackiego w zwiąku z tym prosi o przestrzeganie podstawowych zasad higieny osobistej oraz higieny przyrządzanych i spożywanych posiłków.

PLAKAT INFORMACYJNY WZW A

Ponadto PSSE prosi o podjęcie działań zmierzających do zapobiegania ostatnim przypadkom zasłabnięć wśród dzieci i młodzieży podczas zajęć szkolnych i zebrań okolicznościowych (wietrzenie sal przed rozpoczęciem zajęć, zapewnienie stałego dopływu powietrza poprzez otwarte okno lub włączoną wentylację mechaniczną).